broken bit ne demek?

 1. Kopuntu

kopuntu

 1. Kopmuş parça, diaspora.
 2. Kendi aralarında birlik oluşturan bir ruhsal etkinlik kümesinin, kişiliğin geri kalan bölümü ile olan bağlarının çoğunu yitirerek aşağı yukarı bağımsız biçimde etkinlik göstermesi durumu.
 3. (en)Broken bit.
 4. (en)Fragment.

broken account

 1. Kesilen sayışım

broken coal

 1. Antrasit

bit

 1. Yarım kanatlılar alt takımına giren, insan ve memeli hayvanların vücudunda asalak olarak yaşayan böcek, kehle (Pediculus).
 2. Sayısal belleklerde en küçük bellek ölçüm birimi.
 3. Ler takımına bağlı böceklerin genel adı. (Yarımkanatlılar, kınkanatlılar ve eşkanatlıların birçoğu, ısırıcıbitler takımı türlerininse tümü için için yinebit terimi kullanılır. bk. köpekbiti, buydaybiti, yaprakbiti,bitler, başbiti, giyimbiti, kasıkbiti v.b.)
 4. Bk. ikil
 5. Bir gece yiyecek yemek.
 6. (en)Bkz. bite
 7. (en)Louse.
 8. (en)Headlouse.
 9. (en)Cootie.
 10. (en)The part of a bridle, usually of iron, which is inserted in the mouth of a horse, and having appendages to which the reins are fastened.

Türetilmiş Kelimeler (bis)

broken accountbroken coalbroken downbroken englishbroken glassbrokenbroken heartedbroken linebroken moneybroken numberbrokebroke to the widebrokagebrokarbro7nchopneumoniabroachbroach filebroacherbroachingbitbit akarıbit allocationbit atamabit ayrıntılarıbit biniştirmebit boğmasıbit by bitbit değeribit densitybibi eyyi halbi gayri hakkın mal edinmebi hadbi haseb il verase
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın