Nedir Ne Demek (NND Sözlük)

Nedir Ne Demek (NND Sözlük), bulduğu kelime sonuçlarındaki bilgilerin doğruluğu konusunda, her halükarda servis verdiği tüm bilgilerin doğruluğu konusunda hiçbir surette garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez. Bu sonuçları kullanmak veya kullanmamak, tüm sonuçlarıyla birlikte hizmetten yararlanan kişinin (hizmetten yararlanan) kendisine kalmış bir karardır. Bu sitedeki bilgilerin "katma değerli sunumlarının" her hakkı saklıdır, kaynak gösterilerek dahi ancak yazılı izinle birlikte kullanılabilir.

Gizlilik Hakları

Nedir Ne Demek (NND Sözlük), kullanıcılarının gizlilik ve hizmeti anonim olarak kullanım haklarına saygılıdır. Arama istatistikleri anonim şekilde derlenir ve ancak sözlüğü geliştirmek, çeşitli yeni araçlar geliştirmek amaçlı olarak kullanılır.

Reklam Gösterimleri

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek reklamları size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz iletişim sayfamızdan bize mail atabilirsiniz.