link bit ne demek?

 1. Baglaç biti

link block

 1. Ara takozu

link building

 1. link building linkinizin popülerliğini ve sayfa sınıflandırmasında konumunuzu arttırabilmek amacıyla web sitenize yüksek kaliteli web sitelerinin bağlantısını sağlama sürecidir. arama motorları yüksek kaliteli linklerin daha ilintili, otoriter ve güvenilir olduğunu düşünürlere. bu nedenle de arama son uçarlında bu linkleri daha üst sıralarda verirler

bit

 1. Yarım kanatlılar alt takımına giren, insan ve memeli hayvanların vücudunda asalak olarak yaşayan böcek, kehle (Pediculus).
 2. Sayısal belleklerde en küçük bellek ölçüm birimi.
 3. Ler takımına bağlı böceklerin genel adı. (Yarımkanatlılar, kınkanatlılar ve eşkanatlıların birçoğu, ısırıcıbitler takımı türlerininse tümü için için yinebit terimi kullanılır. bk. köpekbiti, buydaybiti, yaprakbiti,bitler, başbiti, giyimbiti, kasıkbiti v.b.)
 4. Bk. ikil
 5. Bir gece yiyecek yemek.
 6. (en)Bkz. bite
 7. (en)Louse.
 8. (en)Headlouse.
 9. (en)Cootie.
 10. (en)The part of a bridle, usually of iron, which is inserted in the mouth of a horse, and having appendages to which the reins are fastened.

Türetilmiş Kelimeler (bis)

link blocklink buildinglink by link enciphermentlink access protocollink addresslink armslinklink dialoglink filelink hattılinlinalinaceaelinagelinalolbitbit akarıbit allocationbit atamabit ayrıntılarıbit biniştirmebit boğmasıbit by bitbit değeribit densitybibi eyyi halbi gayri hakkın mal edinmebi hadbi haseb il verase
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın