ecole des beaux arts ne demek?

 1. Paris Güzel Sanatlar Akademisi, Fransız ulusal güzel sanatlar okulu (uzmanlık alanı ressamlık/grafik sanatı, mimarlık ve heykelcilik alanları olan)

ecol

 1. (ecological) "ecological (ekolojik)", ekolojik, çevre ve çevre kalitesi ile ilgili, çevre ve çevre kalitesine özgü

ecoli

 1. Küçük boyutlu gen yapısı dolayısıyla genetik hastalık göstermeyen ve laboratuarda kolaylıkla üretilen bir cins bakteri. Bu sebeplerden dolayı genetik çalışmalarda yaygın biçimde kullanılır.
 2. küçük boyutlu gen yapısı dolayısıyla genetik hastalık göstermeyen ve laboratuar da kolaylıkla üretilen bir cins bakteri. bu sebeplerden dolayı genetik çalışmalarda yaygın biçimde kullanılır.
 3. küçük boyutlu gen yapısı dolayısıyla genetik hastalık göstermeyen ve laboratuarda kolaylıkla üretilen bir cins bakteri bu sebeplerden dolayı genetik çalışmalarda yaygın biçimde kullanılır

des

 1. Denizyolu taşımacılığında malın dışsatımcı tarafından dışalımcıya adı belirtilen varış limanında gemi bordasında, gümrük vergileri ödenmemiş olarak yapılan teslim biçimi.
 2. Dietilstilbestrol.
 3. Eş, eşit, müsavi, benzer, denk.
 4. Def'etmek kovmak.
 5. Yemek. (Osmanlıca'da yazılışı: de's)
 6. (en)Delivered ex ship.
 7. (en)Diethylstilbestrol.

Türetilmiş Kelimeler (bis)

ecolecoliecologicecologicalecological balanceecoecocatastropheecocentric environmental ethicsecocentrisismecocidedesdesadesaccharifydesactivatedesaferentasyondesagregationdesaııışııı şeytaniyyedesaisdesakdesalinasyondede aeratede aerationde angelis methodDe angelis yöntemi
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın