ara beni ne demek?

 1. (en)Ring me up.

ring

 1. Üzerinde boks yapılan, çevresi kordonla çevrilmiş yer.
 2. Halka
 3. (en)Ring.
 4. (en)Circle.
 5. (en)Prize ring.
 6. (en)See Illust.
 7. (en)Of Sporangium.
 8. (en)To rise in the air spirally.
 9. (en)Jewelry consisting of a circlet of precious metal worn on the finger; 'she had rings on every finger'; 'he noted that she wore a wedding band' a square platform marked off by ropes in which contestants box or wrestle a characteristic sound; 'it has the ring of sincerity' the sound of a bell ringing; 'the distinctive ring of the church bell'; 'the ringing of the telephone'; 'the tintinnabulation that so volumnously swells from the ringing and the dinging of the bells'--E.
 10. (en)Boxing ring.

ara bellek

 1. (en)Buffer memory (Computers).

ara beyin

 1. (Yun. dia: arasından; engkephalos: beyin) Ön beyinden sonra gelen, üçüncü beyin karıncığının orta bölgesini çeviren beyin lobu. Diyensefalon.
 2. Beyin gelişiminde ön beynin iki kısmından biri olan ve uç beyinden sonra gelen, optik kesecikler, ventrikulus tersiyus, nörohipofiz ve epifizis bezinin biçimlendiği beyin kısmı, diensefalon.
 3. (en)Diencephalon.
 4. (en)Diencephalon, interbrain, between brain.
 5. (en)Interbrain, betweenbrain, diencephalon.
 6. (al)Zwischenhirn, Dienzephalon
 7. (fr)Diencéphale, cerveau intermédiare

beni

 1. Tekil şahıs zamirinin yükleme hali.
 2. (en)Male first name.
 3. Bir erkek adı

Türetilmiş Kelimeler (bis)

ara bellekara beyinara baglantiara bağlantıara banyoara başlıkara açıklığıara açmakara aksli inis takimiara alıcı dalgalığıara alkışıaraarar belasıar damarıar damarı çatlamakar damarı çatlamışbenibeni aldığınız için çok teşekkür ederimbeni arayan oldu mubeni aşarbeni bozmazbeni bu adrese götürün lütfenbeni bu otele götürün lütfenbeni de saybeni deniz tutuyorbeni deniz tutuyor.benben affleckben amerikadan geliyorum.ben crenshawben de
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın