feed blocks ne demek?

 1. Yem blokları

yem

 1. Hayvan yiyeceği.
 2. Kuş ve balık tutmak için tuzağa bırakılan, oltaya takılan yiyecek veya yiyecek görüntüsündeki nesne
 3. Ağızotu.
 4. Birini aldatabilmek için hazırlanmış düzen, kullanılan kimse veya şey.
 5. Hayvanlar tarafından tüketilen ve hayvanların yaşama ve verim gereksinimlerini enerji ve/veya besin maddeleri yönünden karşılamak amacıyla belli sınır ve koşullarda yedirildiği zaman sağlığına zararlı olmayan, yararlanılabilir durumdaki organik ve/veya inorganik besin maddelerinin bir veya birkaçını kapsayan, bitkisel veya hayvansal kökenli veya doğada serbest olarak bulunan maddeler.
 6. Yapısında organik ve inorganik besin maddelerini bulunduran, belli oranlarda verildiğinde yetiştirciliği yapılan canlının sağlık, gelişme, üreme, verim gibi özellikleri üzerinde olumlu etki yapan maddeler.
 7. Balıkları cezbetmek için olta iğnesine takılan veya tuzak ağlar içine konulan, sinek, canlı yem, yem solucanı gibi gerçek veya yapay balık yemleri.
 8. (en)Feed.
 9. (en)Bait.
 10. (en)Draw.

feed back

 1. Bkz. retrokontrol
 2. geribeslenme, değişen konumu bildirme

feed back etki

 1. Başa tepki.
 2. (en)Feed back mechanism.

blocks

 1. Bloklar

Türetilmiş Kelimeler (bis)

feed backfeed back etkifeed back inhibitionfeed back mechanismfeed burned in airfeedfeed a coldfeed a meterfeed additivefeed additive concentratefeed additivesfeefee chargingfee descriptionfee faw fumfee for the nightblocksblocks calendarblocks catalogblocks envelopeblocks invoiceblocks mastheadblocks quoteblocks refundblocks setblocks sidebarblockblock abortedblock acquisition sequenceblock and pulleyblock and tackle
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın