boz alamecek ne demek?

  1. Kuşlar (Aves) sınıfının, ötücü kuşlar (Passeriformes) takımının, ispinozgiller (Fringillidae) familyasından 14.5 cm kadar uzunlukta, ergin erkeklerde baş, boyun ve sırt kısmı soluk kahverengi, gerdan, göğüs açık sütlü kahverengi, gövdenin yanları pas rengi lekeli olan, Suriye, İran, Afganistan, Türkistan, Türkiye ve Moğolistan'da yaşayan bir tür. Akşakrak.
  2. (en)Desert finch.
  3. (la)Rhodospiza obsoleta

boz alan

  1. Bir ülkede, gelişmekle birlikte, gelişme hızı, yörenin kaynaklarını tam anlamıyla kullanmaya elverişli sayılamayacak ölçüde yavaş olan bölgeler.

boz alan yatırımı

  1. Kurulu bir tesis ya da firmayı satın alma, birleşme ve menkul değer borsaları dışında hisse edinimi veya menkul değer borsalarından en az % 10 hisse oranı ya da aynı oranda oy hakkı sağlayan edinimlerle kurulu bir şirkete ortak olarak firmanın yönetim ve denetim hakkına sahip olma biçimindeki bir doğrudan yabancı sermaye yatırımı türü.
  2. (en)Brown field investment.

alamecek

  1. Ötücü kuşlar (Passeriformes) takımının, ispinozgiller (Fringillidae) familyasından, Doğu Akdeniz, Irak, İran ve Türkistan ile Fas ve Cezayir'de yaşayan, 15 cm kadar uzunlukta, ergin erkeklerde başın tepesi siyah, enine ince pas rengi çizgili, ense ve boynun yanları kum rengi olan bir tür. Kızıl şakrak.
  2. (en)Crimson.
  3. (la)Rhodopechys sanguinea

Türetilmiş Kelimeler (bis)

boz alanboz alan yatırımıboz atboz ayıboz ayibozboz bulanıkboz camgözboz darıboz donbobo be brought upbo fonksiyonlar sınıfıbo function classbo incirialamecekalamedaalameddinalamelein nasalameratibihimalamalam u askamalamaalama kürekalamafarazallah
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın