katil ari ne demek?

 1. (en)Killer bee

killer

 1. Öldürücü darbe
 2. Öldürücü hastalık
 3. Çekici kadın
 4. Kasap
 5. Öldüren şey veya kimse
 6. Çok cazibeli kimse
 7. Katil

katil balina

 1. Balinalar (Cetaceae) takımından, tüm okyanuslarda yaşayan, siyah beyaz renkli, sırt yüzgeçleri yaklaşık 2 m kadar uzunlukta ve kılıç şeklinde olan, çenelerinin her bir yarısında 10-14 tane konik diş bulunan bir memeli türü. Kılıç balinası.
 2. Balinalar (Cetacea) takımından, tüm okyanuslarda yaşayan, siyah beyaz renkli, sırt yüzgeçleri yaklaşık 2 m kadar uzunlukta olabilen ve kılıç biçiminde olan, çenelerinin her bir yarısında 10
 3. (en)Killer whale, orca.

katil hücreler

 1. Vücutta yer alan lenfositlerin üçüncü tipi. Kanseröz tümörlerin yerleşmesine engel olurlar.
 2. (en)Natural killer cell.

ari

 1. Arınmış, soyutlanmış.
 2. İran'dan geçerek Kuzey Hindistan'a yerleşen halk veya bu halktan olan kimse.
 3. Bu halkla ilgili, bu halka özgü.
 4. Özgür, hür
 5. Çıplak.
 6. Çıplak, yoksun.
 7. Özgür.
 8. Boş.
 9. (en)Air-Conditioning and Refrigeration Institute is a non-profit, voluntary organization comprised of heating, air conditioning and refrigeration manufacturers ARI publishes standards for testing and rating heat pumps and air conditioners to provide you with a standardized measure of comparison So, ARI ensures a level of quality within the industry.
 10. (en)Air-Conditioning and Refrigeration Institute is a nonprofit, voluntary organization comprised of heating,air conditioning and refrigeration manufacturers ARI publishes standards for testing and rating heat pumps and air conditioners to provide you with a standardized measure of comparison So, ARI ensures a level of performance within the industry.

Türetilmiş Kelimeler (bis)

katil balinakatil hücrelerkatilkatilekatileşmekatileşmekkatileştirmekkatili mafuvkatili müteammidkatilikkatikati balçikkati faturakati hesapkati ithalariari dilari kodari kovaniari maskesiariaariadnearial boldarial kalınarianarar belasıar damarıar damarı çatlamakar damarı çatlamış
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın