whole corn ne demek?

 1. Mısır hasılı

mısır

 1. Buğdaygillerden gövdesi boğumlu ve kalın, yaprakları şerit biçiminde, boyu yaklaşık 2 m olabilen, erkek çiçekleri tepede salkım durumunda, dişi çiçekleri yaprakla gövde arasında koçan biçiminde olan bir kültür bitkisi (Zea mays).
 2. Bu bitkinin koçan üzerindeki taneli ürünü.
 3. Bu ürünün taneleri.
 4. Buğdaygiller (Poaceae, Gramineae) familyasından, erkek ve dişi çiçekleri aynı bitkinin farklı yerlerinde bulunan, özellikle Karadeniz Bölgesi'nde tohumları için kültürü yapılan, tohumları hem yaş, hem de kuru olarak yenen, tek yıllık, otsu bitki.
 5. Buğdaygiller familyasından, erkek ve dişi çiçekleri aynı bitkinin farklı yerlerinde bulunan, enerji bakımından zengin, selüloz oranı düşük, lizin bakımından fakir, tek yıllık otsu bitki.
 6. Bir tarım bitkisi ve taneli ürünü.
 7. Afrika'da bir ülke.
 8. (en)Egyptian.
 9. (en)Corny.
 10. (en)Maize.

whole colored

 1. Tek renkli

whole coloured

 1. Tek renkli

corn

 1. Mısır
 2. Tane
 3. Buğday, hububat, tahıl
 4. Nasır.
 5. Salamura etmek; kurutmak (tuzlayıp)
 6. Tahıl tanesi

Türetilmiş Kelimeler (bis)

whole coloredwhole colouredwhole capital probabilitywhole capital turnoverwhole asset balance sheetwhole asset protabilitywhole bloodwhole brotherwholewhole galewhowho acts with maturitywho always objectswho are the starswho are you withcorncorn aphidcorn beefcorn beltcorn borercorn brancorn breadcorn buntingcorn cakecorn chipscorcor anglaiscor bovinumcor nercor pendulum
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın