tanıtıcı etiket ne demek?

 1. Ürünün yapımı, içeriği, kullanım biçimiyle ilgili bilgiler içeren etiket.
 2. (en)Despcriptive label.

tanıtıcı broşür

 1. (en)Prospectus.

tanıtıcı çevrinme

 1. Alıcının çok ağır yatay ya da düşey çevrinme yaparak bir varlığı ya da bir çevreyi düzenli olarak gösterdiği, tanıttığı çevrinme.
 2. (en)Information pan.

etiket

 1. Bir malın tür, miktar, fiyat vb. nitelikleri veya kitap, defter vb. şeylerin kime ait olduğunu belirtmek, belli etmek için üzerlerine konulan küçük kâğıt.
 2. Kimlik
 3. Toplum içindeki davranışlarda izlenecek yol, teşrifat
 4. Bir malın tür, miktar, fiyat gibi niteliklerini belirten küçük kağıt parçası.
 5. Damgalama.
 6. Gıda ve yem maddesini tanıtıcı her türlü yazılı veya basılı bilgi, marka, damga ve işaretleri içeren, gıdayla veya yemle birlikte sunulan veya ambalajında basılı bulunan tanıtım bildirimi.
 7. Fr. Bir şeyin cinsini, miktarını veya fiyatını belli etmek için üzerine konan küçük yafta.
 8. Üretilen maddeleri tanıtıcı her türlü yazılı veya basılı bilgi, marka, damga ve işaretleri içeren ve ürünlerle birlikte sunulan veya ambalajında basılı bulunan tanıtım bildirimi.
 9. (en)Tag.
 10. (en)Tag, label.

Türetilmiş Kelimeler (bis)

tanıtıcı broşürtanıtıcı çevrinmetanıtıcı iztanıtıcı kılavuztanıtıcı kitapçatanıtıcıtanıtıcı özettanıtıcılıktanıtıtanıtı araştırmasıtanıtı bulantısıtanıtı filmitanıtı görevlisietiketetiket aralığıetiket aralığı ekleetiket değiştiretiket düzenleetiket formuetiket grubuetiket kaydıetiket makinesietiket oluşturuluyoretikeetiketik bilimietik egoizmetik ethicetik standartlar
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın