semen components ne demek?

 1. Sperma bileşenleri

sperma

 1. Meni.
 2. Bir başı, bir gövdesi, hareket etmeye yarayan kuyruğu olan, yumurtadan çok küçük erkek eşeylik hücresi.
 3. (Yun.sperma: tohum; zoon: hayvan) Erkek eşey hücresi. Bir başı, gövdesi ve harekete yarayan bir kuyruğu ve türlere göre değişik şekli olan, yumurtaya göre çok küçük ve yumurtayı dölleme kabiliyeti olan hücre.spermatozoon, sperm.
 4. İçerisinde erkek cinsiyet hücrelerinin bulunduğu ejakülasyon sırasında dışarı atılan krem rengi tonlarında salgı, erkek ek cinsiyet salgı bezleri salgılarıyla spermatozoanın karışımı, meni, er suyu, bel suyu, atmık, semen.
 5. Bir başı, gövdesi ve harekete yarayan kuyruğu olan, testiste seminifer tüplerde yapılan ve olgunlaşmış, yumurtayı dölleme kapasitesine sahip erkek eşey hücresi, sperm, spermatozoon, semen, meni, er suyu.
 6. (en)Spermatic.
 7. (en)Sperma.
 8. (en)Semen.
 9. (en)Seminal fluid.
 10. (en)Cum , sperm.

semen

 1. Semizlik.
 2. Satım sözleşmesinde alıcının borcu.
 3. Spermler, seminal vezikül sıvıları, bazı eser elementlerden ibaret olan ve seminal sıvı veya ejakulat olarak da bilinen madde, meni.
 4. Testisler ve yardımcı bezler tarafından salgılanan sıvı.
 5. Sperma
 6. Yasemin çiçeği.
 7. yasemin
 8. Yağ. Erimiş tereyağı. (Bak: Simen)
 9. Sperma.
 10. (en)The seed of plants.

semen collection

 1. Sperma alma

components

 1. Bileşenler
 2. Bileşendir (Yazılışı: component's)

Türetilmiş Kelimeler (bis)

semensemen collectionsemen freezingsemen kontrasemen peyda etmeksemen thawingsemen thawing unitsemen volumesemenbersemenbusemeseme tavuksemedsemehdersemeiologicalcomponentscomponents of time seriescomponents oncomponents to addcomponents to removecomponentcomponent affirmationcomponent analysiscomponent bar chartcomponent density
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın