out at heels ne demek?

 1. Perişan kılıklı, salaş, pejmürde

out at elbows

 1. Dirsekleri yırtılmış

out at the elbows

 1. Kılıksız, hırpani, üstü başŸı dökülen. eskimişŸ

at

 1. Satrançta, her yönde siyahtan beyaza ve beyazdan siyaha bir hane atlayarak L biçiminde hareket eden taş.
 2. Astatin elementinin simgesi.
 3. Atgillerden, binme, yük çekme, taşıma vb. hizmetlerde kullanılan, tek tırnaklı hayvan.
 4. Tek parmaklılar (Perissodactyla) takımının,atgiller (Equidae) familyasından, küçük başlı ve kısa kulaklı, uzun kıllı yele ve kuyruğu olan, geniş bir tırnakla çevrilmiş olan üçüncü parmağının ucu ile yere basan, bütün dünyaya yayılmış, erkeğine aygır, dişisine kısrak denilen bir tür.
 5. Zoolojik sınıflandırmada Equidae ailesinin equus cinsinden olan at türüne verilen genel ad, hippos.
 6. (en)Primarily, this word expresses the relations of presence, nearness in place or time, or direction toward; as, at the ninth hour; at the house; to aim at a mark.
 7. (en)It is less definite than in or on; at the house may be in or near the house.
 8. (en)From this original import are derived all the various uses of at.
 9. (en)Relation of proximity to, or of presence in or on, something; as, at the door; at your shop; at home; at school; at hand; at sea and on land.
 10. (en)The relation of some state or condition; as, at war; at peace; at ease; at your service; at fault; at liberty; at risk; at disadvantage.

heels

 1. Kaba bir çerçeve ile tamamlanmışŸ bir alan (örneğŸin bir pencere çerçevesi ) arasındaki boşŸluğŸa konulduğŸunda güçlü destek sağŸlayan üçgen parçalar

Türetilmiş Kelimeler (bis)

out at elbowsout at the elbowsout and aboutout and awayout and homeout and outout and outeroutout backout band signallingououabainouahtouakarioublietteatat a clipat a crossroadsat a discountat a distanceat a draughtat a fearful rateat a full gallopat a gallopat a glanceaa 1a alfa lipoproteinemia b basımıa b c basımı
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın