hu sheep ne demek?

 1. Hukoyunu

Hukoyunu

 1. Dalgalı düzgün kuzu derisine sahip, erken seksüel olgunluğa ulaşan, mevsim dışı çiftleşme yeteneğine sahip, doğurgan ve sıcak, nemli iklimlere uyum sağlayabilen, bütün yıl boyunca ahırda yetiştirilen, Moğol koyunlarından köken alan ve Çin'de bulunan, uzun süren yapay seleksiyon ve iklime uyma işlemleri sonucu geliştirilmiş, yapağısı beyaz ve heterotipik liflerden ibaret, kulaklar büyük ve sarkık ve gözler dışarı doğru çıkık, burun çizgisi konveks, boyun ve vücut uzun, göğüs dar, bacaklarsa uzun, kuyruk kısa ve yukarı kısmı yuvarlak, dişi ve erkekleri boynuzsuz olan ırk.
 2. (en)Hu Sheep.

hu

 1. "Neredesin, bana bak" anlamlarında, genellikle kadınlar tarafından kullanılan bir seslenme sözü.
 2. Dervişler arasında kullanılan bir seslenme sözü.
 3. Allah.
 4. (en)Adv , how.
 5. (en)HYOO The most ancient, secret name for God The singing of the word HU is considered a love song to God It can be sung aloud or silently to oneself Return to list of ECK terms.
 6. (en)The two-character ISO 3166 country code for HUNGARY.
 7. (en)Hook ups.
 8. (en)Whew.
 9. (en)Hey!.
 10. (en)Hey there.

huarache

 1. Meksika takunyası, deri kayışŸlı Meksika sandalı

sheep

 1. Koyun, koyun gibi tip, ezik kimse, süklüm püklüm tip
 2. Tek veya (çoğ.) koyun
 3. Bön kimse
 4. Koyun derisi

Türetilmiş Kelimeler (bis)

huhuarachehubhub and spokehub bilgisihub caphub flangehub informationhub of a wheelhub of commercehh hh antenH antijenH antijenisheepsheep bellsheep dipsheep dogsheep dysenterysheep encephalomyelitissheep farmsheep farmersheep foldsheep foot lousesheelitesheensheenfulsheeniersheeniest
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın