disturbing source ne demek?

 1. Parazit kaynağı

parazit

 1. Asalak
 2. Radyo, televizyon, telsiz vb. aygıtların yayınına karışan yabancı ses veya cızırtı.
 3. Herhangi bir işte, olayda sorun çıkaran kimse.
 4. Asalak
 5. Vericilerin ürettiği dalgaların dışında, elektrik yüklerinin hızlı yer değiştirmesinden doğan ve bu dalgaların ilettiği yayını bozan radyoelektrik yayın.
 6. Bk. asalak
 7. Bk. asalak.
 8. Beslenmesini bir başka organizmadan sağlayan bir organizma. Fotoparazitler; sebze parazitleri (bakteri ve fungi) hayvan parazitleri (protozonlar, metazonlar, solucanlar vb.). Bunların her biri ayrıca arasıra, geçici, torunlu ve sabit, durgun, hünerli olmak üzere alt gruplara ayrılır.
 9. Canlı bir organizmanın üzerinde veya içerisinde organizmanın zararına yaşayan bitki veya hayvan, asalak. İnsanların, hayvanların ve bitkilerin üzerinde veya içerisinde bu canlıların aleyhine yaşayan canlılar. Kimi yazarlar bakteri ve virüsleri da parazit olarak ifade etmektedirler.
 10. Bakışımlı ikizlerden eksik gelişen ve daha küçük kalmış yavru, dölüt içinde dölüt. Normal gelişim gösteren ikize sıkı bir biçimde yapışmış ve normal yavrunun içine girmiş olarak bulunur.

disturbing current

 1. Parazit akımı

disturbing

 1. Huzur bozucu
 2. Karışıklık çıkaran
 3. Rahatsız edici
 4. Rahatsız etme

source

 1. Kaynakça, memba
 2. Yararlanılan kaynak, menşe
 3. Kaynak, menşe, köken
 4. Pınar, pınar başı
 5. Asıl, sebep, esas.

Türetilmiş Kelimeler (bis)

disturbing currentdisturbingdisturbinglydisturbdisturb smb.s privacydisturb the peacedisturb todisturbancesourcesource booksource codesource codingsource countrysource currentsource disksource documentsource drivesource filesoursour applesour cherrysour clover diseasesour cream
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın