certificate diploma ne demek?

 1. Bröve

bröve

 1. İmtiyaz veya ödül belgesi
 2. Diploma, şehadetname.
 3. (en)Diploma.
 4. (en)Certificate diploma.
 5. (fr)Brevet

certificate authority

 1. Sertifika Kuruluşu, güvenli internet işlemlerinde bir kullanıcının veya kuruluşun kimliğini doğrulamak amacıyla kullanılan dijital sertifikalar çıkarma yetkisine sahip bir şirket, CA (Bilgisayar)

certificate belge

 1. Vesika

diploma

 1. Bir kimseye herhangi bir okulu veya öğrenim programını başarıyla tamamladığını, bir derece veya unvanı kullanmaya hak kazandığını, bir iş, sanat veya meslek dalında çalışabilme yetkisi elde ettiğini belirtmek için bir öğretim kurumu tarafından düzenlenip verilen resmî belge, icazetname, şehadetname
 2. Bir kimseye herhangi bir okulu ya da öğrenim programını başarıyle tamamladığını; bir dereceye ya da sana hak kazandığını; bir iş, sanat ya da meslek dalında çalışabilme yetkisi elde ettiğini belirtmek üzere bir öğrenim kurumunca düzenlenip verilen resmî belge.
 3. (en)Diplomaed.
 4. (en)Certified.
 5. (en)Dipl.
 6. (en)Diploma.
 7. (en)Certificate.
 8. (en)Degree.
 9. (en)Sheepskin.
 10. (en)Letter or writing, usually under seal, conferring some privilege, honor, or power; a document bearing record of a degree conferred by a literary society or educational institution.

Türetilmiş Kelimeler (bis)

certificate authoritycertificate belgecertificate for cmrcertificate holdercertificate in bankruptcycertificatecertificate of acknowledgementcertificate of analysiscertificate of approvalcertificate of authenticitycertifiablediplomadiploma cetvelidiploma coursediploma çizelgesidiploma defteridiploma gerektiren meslekdiploma kursudiploma listdiploma törenidiploma töreni günüdiplodiplo xdiplobacillidiplobacillusdiplobasil
Yorumunuzu ve bilginizi paylaşın