NND Sözlük

Ana Sayfa > msn nedir, msn ne demek (msn nnd)

msn nedir, msn ne demek?

msn

 1. Microsoft Network (), kullanıcılarının aralarında elektronik posta ve sohbet gibi yöntemlerle iletişim kurmalarını sağlayan internet servisidir. Bu servis hakkında ayrıntılı bilgi almak için "www.msn.com" adresini ziyaret etmeniz yeterli.
 2. Microsoftun, dünya çapında hizmet vermeyi amaçladığı online servis ağı.

microsoft network   US UK (nedir ne demek)

 1. Microsoft AğŸı, (Bilgisayar) MSN, Ekim 1996'da başŸlatılan online içerik servisi

microsoft   US UK (nedir ne demek)

 1. Microsoft şŸirketi, 1975 yılında Bill Gates ve Paul Allen 'in başŸlattıkları Washington (ABD) eyaleti merkezli kişŸisel ve işŸ bilgisayarları için çok genişŸ bir yelpazede yazılımlar sunan bilgisayar teknolojileri üreticisi uluslararası beğŸeni toplayan dünyanın en büyük yazılım şŸirketi (popüler DOS "Windows", Masaüstü Ürünü "Microsoft Office", vb.)

network   US UK (nedir ne demek)

 1. (en) Make ties or acquaintances (esp. for professional support or business advantages); link computers for the exchange of information; broadcast something simultaneously on networked stations.
 2. Şebeke
 3. Ağ örgüsü
 4. Yayın istasyonları şebekesi.
 5. İletişim ağı, ağ, şebeke, ağ örgüsü

reklamlarBunları Kaçırmayın

 • BİS, bir sözün içinde geçtiği başka sözler bulmak için üretilmiş bir araçtır, özellikle birden çok sözden oluşan çeşitli terim ve deyimleri bulmaya yarar. (BİS Kelime Türetmece)
 • Belirli harflerini bildiğiniz kelimeleri bulabilirsiniz. (Bulmaca Yardımcısı)
 • Başka dil araçlarına bakın. (Türkçe Dil Araçları)Hakkında  -  Araçlar  -  Testler  -  Son Eklenenler  -  Yasal Konular  -  Yardım  -  İletişim

© Nedir Ne Demek (NND Sözlük)
Türkçe-Türkçe, Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe, İngilizce-İngilizce Nedir Ne Demek (NND Sözlük)
0.009